Lista aktualności Lista aktualności

Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy

Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy w Leszczydole - Nowiny

Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy przy Nadleśnictwie Wyszków wyposażony jest w dwie klimatyzowane sale szkoleniowe mogące pomieścić w sumie 50 osób. Sale te wyposażone są w sprzęt multimedialny, sieć komputerową WiFi i nagłośnienie.

Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z noclegu w jednym z dwóch pensjonatów przeznaczonych dla 64 gości. Do ich dyspozycji są pokoje 1, 2 i 3 osobowe z łazienkami i dostępem do w pełni wyposażonej kuchni, gdzie można samodzielnie przygotowywać posiłki. Dla gości przygotowano również kameralną salę z kominkiem, gdzie przy kubku ciepłego kakao i trzaskającym ogniu można miło spędzić wieczór.

W naszym ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowy można zorganizować szkolenia, kursy, narady jak również imprezy okolicznościowe w plenerze. Do spędzania czasu na świeżym powietrzu zachęca wiata z grillem oraz miejsce na ognisko.

***

W naszej okolicy na gości czeka wiele atrakcji jak wycieczki do Puszczy Białej na grzyby czy jagody. Latem pieszo lub rowerem można wyruszyć na leśne ścieżki, skorzystać ze spływów kajakowych organizowanych po okolicznych rzekach Bug czy Liwiec, jazdy konnej w ośrodkach jeździeckich. Miłośnikom wędkowania proponujemy wyprawę na pobliskie stawy. Każdy nasz gość znajdzie tu zajęcie, aby miło spędzić czas.

***

52°38'08.4"N 21°27'10.4"E
52.635660, 21.452884