Lista aktualności Lista aktualności

KOMUNIKAT

Dotyczy środków ostrożności związanych z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2

W związku z decyzjami organów państwa i zaleceniami służb sanitarnych odnośnie epidemii koronawirusa (SARS-CoV-2), w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa wszystkich interesantów prosimy o załatwianie spraw zgodnie z komunikatem wyświetlanym na stronie internetowej.

Jeżeli uważacie Państwo, że Wasz przyjazd do nadleśnictwa jest niezbędny to prosimy o wcześniejsze umawianie się telefoniczne pod nr 29 742 50 46 lub pocztą elektroniczną wyszkow@warszawa.lasy.gov.pl. Prosimy wziąć pod uwagę, że część pracowników w najbliższym czasie będzie wykonywać pracę zdalną i nie będzie dostępna osobiście.

Kasa w Nadleśnictwie Wyszków zostaje zamknięta z dniem 23-03-2020 roku. Płatności należy realizować poprzez wpłatę na konto PEKAO S.A. o nr:  30 1240 5282 1111 0000 4894 8933 lub płatność kartą płatniczą.

Ze względu na wymogi bezpieczeństwa oraz wprowadzone ograniczenia państwowe mające na celu zapobieganie i ograniczenie rozprzestrzeniania koronawirusa.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, z przykrością informujemy, że Nadleśnictwo Wyszków odwołuje wszystkie zaplanowane zajęcia edukacyjne.